Generisk Paracetamol - , Cyclopam, Acecloheal Plus, Dompar, Melonex Oral, Orapred, Orapred Dispersible, Orapred Oral Drops, Paracip Syrup, Prelone, Tylenol
-
- 20mg/500mg
Cyclopam® Tablett er en kombinasjonsmedisin som brukes til behandling av magesmerter. Det fungerer effektivt for å redusere magesmerter og kramper ved å slappe av musklene i mage og tarm. Det blokkerer også visse kjemiske budbringere som forårsaker smerte og feber.
kr 5.38 -
- 50mg + 125mg
Acecloheal plus® suspensjon er Acelofenac og Paracetamol sirup i en 60 ml flaske produsert Av Healing Pharma India Pvt. Ltd. Den behandler tilstander som hodepine, tannpine, vondt i kroppen, feber og forkjølelse.
kr 125.32 -
- 10 + 325mg
Dompar® - Domperidone (10mg) + Paracetamol (325mg) Tablett er reseptbelagte legemidler som brukes til behandling av migrene. Det forhindrer smertesignaler fra å nå hjernen for å redusere smerte. Det blokkerer også visse stoffer i hjernen som utløser kvalme eller oppkast under migrene hodepine.
kr 7.17 -
Melonex Oral®
Meloxicam- 10ml
MeloneX® Plus tablett er et ikke-steroid antiinflammatorisk legemiddel (NSAID) og smertestillende siden det inneholder meloxicam og paracetamol. Så det fungerer som en smertesillende medisin. Det brukes til behandling avslike tilstander som slitasjegikt, revmatoid artritt og juvenil revmatoid artritt. Det lindrer smerte, hevelse, feber og rødhet.
kr 247.31 -
Orapred Syrup
Prednisolone- 15mg/5ml
Orapred (prednisolone) syrup contains prednisolone which is a glucocorticoid. Glucocorticoids are adrenocortical steroids, both naturally occurring and synthetic, which are readily absorbed from the gastrointestinal tract. Prednisolone Syrup is indicated in the following conditions: endocrine, rheumatic, hematologic disorders; allergic and edematous states; collagen, dermatologic, ophthalmic, respiratory, gastrointestinal and neoplastic diseases; tuberculous meningitis with subarachnoid block or impending block used concurrently with appropriate anti-tuberculous chemotherapy.
kr 118.22 -
Orapred Dispersible
Prednisolone- 2.5mg
- 5mg
- 10mg
- 20mg
- 40mg
Orapred Dispersible (prednisolone) is a corticosteroid medicine that prevents the release of substances in the body that cause inflammation. Orapred Dispersible orally disintegrating tablets are used to treat many different inflammatory conditions such as arthritis, lupus, psoriasis, ulcerative colitis, allergic disorders, gland (endocrine) disorders, and conditions that affect the skin, eyes, lungs, stomach, nervous system, or blood cells.
kr 4.84 -
Orapred Oral Drops
Prednisolone- 5mg/5ml
Orapred oral drops, prednisolone liquid, is a man-made form of a natural substance (corticosteroid hormone) made by the adrenal gland. It is used to treat conditions such as arthritis, blood problems, immune system disorders, skin and eye conditions, breathing problems, cancer, and severe allergies. It decreases your immune system's response to various diseases to reduce symptoms such as pain, swelling, and allergic-type reactions. Take this medication by mouth, with food or milk to prevent stomach upset, exactly as directed by your doctor.
kr 122.53 -
Paracip® Syrup
Acetaminophen- 125mg
Paracip Sirup® istedetfor (paracetamol) er en mye foreskrevet medisin som hjelper til med å lindre smerter og få ned høy kroppstemperatur (feber). Hos barn behandler den tilstander som hodepine, tannpine, vondt i kroppen, feber og forkjølelse.
kr 96.71 -
Prelone
Prednisolone- 5mg
- 10mg
- 20mg
- 40mg
Generisk Prelone brukes til å sikre lettelse i betente kroppsdeler. Det reduserer ødem, hudrødme, kløe og allergiske reaksjoner. Ofte brukes som en del av behandling av mangfoldige sykdommer, som sterke allergier eller hudproblemer, astma, artritt osv.
kr 4.48 -
Tylenol
Acetaminophen- 500mg
- 650mg
Tylenol (acetaminophen) is a pain reliever and a fever reducer. Tylenol is used to treat many conditions such as headache, muscle aches, arthritis, backache, toothaches, colds, and fevers.
kr 2.81